Tuzla ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Tuzla İkinci El Eşya Alanlar: 0539 783 53 34

Tuzla ikinci el eşya alanlar olarak öncelikle şunu belirtmek isteriz eski eşyalarınızın yanında ambalaj diye tabir edilen açılmamış sıfır ürünlerde almaktayız bu ürünleri yeni evlenecek kardeşlerimize spot fiyatına satmaktayız. önceliğimiz ürün aldığımız veya satdığımız müşterilerimizin memnuniyeti olup bu ürünleri evlerine kadar teslim etmektir. bizim bu yaptığımız işi sadece mobilya olarak görmemek lazım Tuzla ikinci el mobilya alanlar olarak bizler her katagoride eşyayı değerlendiriyoruz mesela bunlar nedir? diyeceksiniz şöyle sayalım sizlere ikinci el beyaz eşya, ikinci el klasik mobilya, ikinci el kafe malzemesi, yani kısacası bir evde veya iş yerinde aklınıza gelebilecek veya gelmeyecek ama buralar için ne lazımsa bizler bunların hem alımını hem satımını yapmakla birlikte kurulum ve teknik servis yardımının yanı sıra nakliye hizmeti de sunmaktayız bunun için yapmanız gereken kısacası bize bir telefonla ulaşmanız olacaktır.

chester koltuk takımı

Tuzla Eski Eşya Alan Yerler

Tuzla eski eşya alan yerler kullanılabilir durumdaki eşyalarınıza fiyat vermektedir. bunun nedeni çok eski olan ve yıpranma derecesi aşırı olan ürünler bir kez daha taşınırsa kullanılmayacak  duruma gelecektir ve bizde böyle ürün tabi ki satmak istemeyiz. Tuzla ikinci el mobilya alanlar bu yüzden çok fazla deforme olmayan ürünleri alıp satmaktadır. fakat ürünlerinizin tabi ki değerini sizlere verecektir. ve eşyalarınızın yerine almak istediğiniz ürünleri alırken bu size çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bu yüzden arayın bizi gelip alalım eşyalarınızı.

masif tv sehpası

İkinci El Eşyalarınızı Nakite Çevirin 

Evlerinizde ve ofisleriniz de değişim zamanı geldiğini mi düşünüyorsunuz? fakat ikinci el eşyalarınızı ne yapacağınız hakkında bir bilginiz mi yok?  Tuzla eskiciler tamda bunun için kurulmuştur sizlere güvenilir ve doğru bilgi vermenin en yakın takipçisidir. Koltuk takımınızdan mı sıkıldınız? hemen çekin resmini ve bize ulaştırın. Gerisi mi? çok kolay hemen ekiplerimiz size fiyat belirlesin ve anlaşıldığı takdirde hemen araç yollayıp işinizi halledelim. Firma olarak hizmetlerimiz bununla da kısıtlı değil mağazamızdaki sıfır ürünlerden takas yolu ile değişim bile yapabiliriz. Yani oturduğunuz yerde eski mobilyanız dan kurtulun ve yenisi için sadece yer açın çünkü aynı araçla yeni mobilyanıza kavuşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir