Sarıyer ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Sarıyer ikinci el eşya alanlar: 0539 783 53 34

Sarıyer ikinci el eşya alanlar şirketimiz öncelikle müşteri memnuniyeti konusu ile yakından alakadar olmaktadır. firmamızın il önceliği kesinlikle budur. bizler sadece eşya alımı yapmıyoruz. bunu yanı sıra her türlü ikinci el mobilyada satıyoruz. Sarıyer eski eşya alanlar ikinci el koltuk takımı, ikinci el yemek odası, ikinci el koltuk takımı, ikinci el beyaz eşya, bunlar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ve her türlü ev aletleri hem alımını hem satımını yapıyoruz.  bizlere ulaşmanın en kolay yolu whatsapp hattımızdan direk irtibata geçmeniz olacaktır. ürünlerinizi satarken yapılması gereken şey yani bizim sizden beklentimiz ürünlerinizin detaylı resmini çekip bize yollamak olacaktır. diğer firmalar gibi kaç sene kullandığınız ile ilgilenmiyoruz. bizim için önemli olan kaç sene kullanıldığı değil şuan ki kullanılabilirlik durumudur. o yüzden aklınıza herhangi bir soru işareti gelmesin . Sarıyer klasik mobilya alanlar kırk yıllık elli yıllık bütün möbilyalarınızı değerinde alacaktır bundan hiç şüpheniz olmasın.

orjinal çift deri berjer

Sarıyer İkinci El Mobilya Alanlar

Sarıyer ikinci el mobilya alanlar semt itibari ile her çeşit mobilya farkındalığına sahiptir. bunlar içerisinde bahçe mobilyaları, ve özellikle belirtmek isterim bahçe masa sandalye, şezlong, hamak gibi ürünler ön plana çıkmaktadır. ayrıca Sarıyer ikinci el kafe malzemesi alanlar çok yüksek rakamlara kurmuş olduğunuz mekanlarınızı illaki bir sebeple kapatmak zorunda kalıyorsunuz fakat siz de haklısınız ki en yüksek parayı vereni bulmak istiyorsunuz. bunun için tabi ki bize ulaşmanız gerekmektedir . çünkü kesin konuşuyoruz en yüksek rakamı bizim vereceğimizden emin olabilirsiniz.

mudo bahçe mobilyası

Sarıyer Spot Eşya Alım Satım Hakkında Bilmedikleriniz?

Sarıyer spot eşya alım satım aslında ikinci el eşya ve eski mobilyadan biraz daha farklıdır. Nedeni spot eşya dediğimiz zaman aslında kullanılmamış eşyaları kapsamaktadır. Örneğin sıfır koltuk takımları bunlar direk atölyeden uygun fiyata mağazamıza katdığımız ürünlerdir. Kesinlik ama kesinlikle bu ürünler ambalajında olup hiç kullanılmamıştır. bunun yanı sıra Sarıyer spot beyaz eşya bunlarda gene ambalaj beyaz eşyalar olup kutusunda dır. Ve ilk defa sizin evinizde kurulumu olacaktır. Ve mağaza garantisi devam etmektedir. özellikle yeni evli veya da evlenecek çiftlere kesinlikle bu ürünlere bakmalarını tavsiye ediyoruz.

 

 

One thought on “Sarıyer ikinci el eşya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir