Sancaktepe ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar: 0539 783 53 34

Sancaktepe ikinci el eşya alanlar Sancaktepe  son on yılda çok büyük bir gelişim gösteren ilçelerimiz den birisidir.  Özellikle de yer yer kırsal kesimi olmasına karşın lüks villalar ile de öne çıkmaya başlamıştır. yani her kesime hitap etmektedir Sancaktepe de uygun mobilya almak mı istiyorsunuz? o zaman yapmanız gereken tek şey iletişim kısmından bize ulaşmanız olacaktır. bekarmısınız eşyamı lazım ? örneğin çamaşır makinesi almanız lazım gene bizi aramanız yeterli bunun yanında Sancaktepe ikinci el mobilya alanlar daha demin de dediğimiz gibi lüks villalar dan da iyi fiyatlara eşyalarınızı değerinde alıp sizleri memnun etmek için kurulan bir ikinci el mobilya mağazasıdır.

kervan masa sandelye

Sancaktepe Eski Eşya Alanlar

Sancaktepe eski eşya alanlar sadece mobilya kapsamında olmayıp her türlü ev aletleri ve gereçleri içinde çok güvenilir bir adres olup satdığımız beyaz eşyalara bir ile iki yıl arası garanti kapsamına bile sokmaktadır. Sancaktepe klasik mobilya alanlar da kendi başına bir sektördür adeta eskiler den kalma yemek odaları yatak odaları koltuk takımları 40 senedir 50 senedir kullandığınız ve hala çok sağlam olan ev mobilyalarını da değerlendirir isterseniz sizler için cila ve bakımını yapmaktadır satmak istemeseniz bile bunların tamiratını ve onarımı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. bunu yanı sıra her türlü kurulum ve montaj işlerinde de sizlere yardımcı olmaktayız.

 

masif yazane

Sancaktepe 2.El Eşya Satmak İsteyenler?

Sancaktepe ikinci ev mobilyaları satmak isteyenler hemen firmamıza ulaşabilirler. 1970 yılında beri hizmet veren firmamız senelerin vermiş olduğu tecrübe ile adeta bir güven abidesi haline gelmiştir. Ve sizin güveninizi boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapmakla yükümlü olduğumuzun farkındayız. Sancaktepe ev mobilyası alan yeler çalışma sistemimiz Anadolu yakasının diğer semtlerinde olduğu gibi çalışmaktadır. Diğer yazılarımızda da bahsetdiğimiz gibi eşyalarınızın resmini veya videosunu çekip whatsapp hattımızdan bize ulaştırmak olacaktır. Aynı gün içinde uzman ekiplerimiz tarafından size dönüşüm sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir