Kartal ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Kartal İkinci El Eşya Alanlar: 0539 783 53 34

Kartal ikinci el eşya alanlar ikinci el eşya mı satmak istiyorsunuz? o zaman doğru yerdesiniz demektir. ve ya da öğrencisiniz iki üç arkadaş ev tuttunuz. tabi öğrenci bütçesi ile sıfır mobilya almak neredeyse imkansız peki ne yapmanız gerekiyor Kartal ikinci el eşyacılar hemen geliyorsunuz. ve sıfırdan farksız mobilyaları çok daha ucuza alıyorsunuz hemde evinize teslim sadece mobilya ihtiyacınızı değil ikinci el beyaz eşya dan tut aksesuara kadar halısından ufak ev aletleri yani kısacası komple evinizi döşeyip gidiyorsunuz. sizlere bu kadar kolaylık sağlamakla beraber eşyasını satmak isteyenlere de yardımcı oluyoruz.

modoko köşe takım

Kartal Eski Eşya Alımı Hakkında Bilmedikleriniz

Kartal eski eşya alan yerler evinizdeki bütün mobilyaları değerinde alır bunu unutmayın sadece Kartal değil Soğanlık ve bütün mahallerinde de ikinci el eşya alımı yapmaktadır. hemde ürünlerinizin değerinde alım ve satım yapmaktadır. Eşyanızı satmak için yapmanız gereken tek şey whatsapp hattımızdan bize ulaşmanız olacaktır. ikinci el aldığımız ürünler (yatak odası,yemek odası, koltuk takımı, ve her türlü ikinci el beyaz eşya)

boşh çamaşır makinesi

Kartal Spotçular Çarşısı

Kartal spotçular çarşısı bütün ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğiniz bir pazar haline gelmiştir. senelerdir sizlere hizmet veren bu yer artık sadece öğrenci ve bekarların uğrak yeri olmak dan çıkıp kaliteli ürün satması ile birlikte İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından bir çok insan tarafından ziyaretçi akımına uğramaya başlamıştır o yüzden sizleri de Kartal eskiciler çarşısına bekliyoruz. ve eminiz ki sizde eşinize ve dostunuza yani herkese burayı tavsiye edeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir