Kadıköy ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar: 0539 783 53 34

Kadıköy ikinci el eşya alanlar İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçemiz Anadolu yakasının konum itibari ile en önemli ilçelerinden biridir. Özellikle de lüks mahalleleri ile de çok ünlüdür Kızıltoprak, caddebostan, bunların en başta gelenleridir. ve tarih olarak çok eski yapılarla doludur ta ki kentsel dönüşüm projeleri gelene kadar o güzel eski ve geniş daireli yapılar yerini dip dibe dairelerin olduğu bloklara bırakmıştır. tabi ki bunlar çok küçük ve güneş görmeyen yapılar yani bu ne demek oluyor Kadıköy eski eşya alanlar eski ve büyük mobilyalarınızı  yeni evinize sığmadığı için alıyoruz ve sizin o eşyaları yeni ve modern eşyalara çevirmenize yardımcı oluyoruz.

klasik koltuk takımı

Kadıköy Klasik Mobilya Alanlar

Kadıköy klasik mobilya alanlar 1970 den beri sizlere hizmet vermektedir. evlerinizde artık kullanmadığınız veya anne ve babalarınız dan kalan depolar da çatı aralarında çürümeye yüz tutmuş tüm klasik mobilyalarınızı da alıyoruz. bunlar yemek odası, yatak odası, koltuk takımı her türlü ev mobilyalarınızı tek telefonla evinizden alıyoruz. bunu nasıl mı yapıyoruz? siz whatsapp hattımızdan bize ulaşıyorsunuz bizler uzman ekiplerimiz yolluyor ve eşyalarınıza yerinde ve değerinde fiyat veriyoruz anlaştığımız takdir de gene ekiplerimiz tarafından anında taşıması gerçekleşiyor.

deri köşe koltuk

Kadıköy Eski Eşya Alanlar

Kadıköy eski eşya alanlar evet sevgili eşya sakinleri eski eşya denildiğinde aklınıza tabi ki çok kısıtlı ürünlerin geldiğini biliyoruz. onun için biz size yardımcı olalım bu çok kapsamlı bir sektördür bunun içinde eski plaklarınız, eski halı kilimler, eski avizeler, gümüşler, objeler, dergi kitap, hurda, yani boşalt diyin biz evinizi boşaltalım. hemde tek telefonla üstelik en yüksek rakamı bizim vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir