• çhester koltuk

İkinci El Mobilya Alanlar : 0539 783 53 34

İkinci el mobilya alanlar İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bütün ilçe ve semtler de ikinci el eşya alım satımı yapmaktadır. ikinci el ama temiz kullanılmış ve aynı zaman da uygun fiyata mobilya mı arıyorsunuz? o zaman hemen whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir ve tek telefonla eşyalarınızı adresinizden teslim alabilirsiniz. aynı zaman da satmak istediğiniz eşyaları gene tek telefonla elinizden çıkarabilirsiniz. hemde sizi aldatmadan ederi ne sizi o fiyata hemen bize ulaşın.

köşe koltuk

İkinci El Kervan Mobilya Alanlar

İkinci el kervan mobilya alanlar da aynı zaman kendine özgü bir yere sahiptir özellikle tam sezonu gelmişken ikinci el masa sandalyeler bahçe ve teras mobilyaları yazlığınız mı var memlekete mi gidiceksiniz? tam yerine geldiniz demektir. İkinci el deri koltuk takımı alanlar, yemek odası, yatak odası, koltuk takımı, ve her türlü ikinci el kervan mobilya alanlar mağaza fiyatı çok yüksek rakamlar olup beğendiğiniz fakat alamadığınız ürünleri de sizler le buluşturuyoruz. örneğin ikinci el fatih kral mobilya alanlar mağaza fiyatının onda birinden bile daha düşük rakamlara firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

mudo sedir

İkinci El Fatih Kral Mobilya Alanlar

İkinci el fatih kral mobilya alanlar İstanbul’un her semtinden bu tarz kaliteli ürünleri topluyoruz. ufak bir bakım yaptıktan sonra sıfıra yakın bir hale getirip tek telefonla ayağınıza kadar getiriyoruz senelerin vermiş olduğu güvenilir firmamız kaliteli üründe sektörde bir numara dır. deri koltuk takımlarından masif, ahşap, ve ağaç ürünleri de bünyesinde bulundurur. biz küçükyalı spotcusu olarak iyi mal az para sloganı ile çıktığımız bu yolda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız bizimle çalışmayı kabul etdiğiniz için sizlere çok teşekür ederiz.

İkinci El Mobilya Alım Satım Hakkında Bilmedikleriniz

Bildiğimiz üzere çoğunuz belki hayatınız da hiç evinizdeki mobilyaları satmadınız İkinci el mobilya alan yerler olarak sizleri bilgilendirmek tabi ki de bizim vazifemiz en önemli nokta satacağınız ürünlerin mutlaka kullanılabilir olmasıdır. her ürünü tabi ki almıyoruz. örneğin yanık yırtık koltuklar eksik parçası olan mobilyalar ikinci elde değerlendirilemez tabi ki de neticede bizde onları satacağız ve bir başkasının evine gidecek o yüzden siz değerli müşterilerimizin yapması gereken ürünlerinizin fotoğrafını çekmek veya da yukarıda örnekte gösterdiğim gibi video çekerek yollamanız olacaktır. Bunun nedeni ise eşyaları almaya geldiğimiz de fiyatla alakalı sorun yaşamamaktır.