Erenköy ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Erenköy İkinci El Eşya Alanlar: 0539 783 53 34

Erenköy ikinci el eşya alanlar Kadıköy ilçesinin bir mahallesidir.  Göztepe ve Suadiye ile sınırdır bağdat caddesini çevreleyen bir konuma sahiptir. bundan on yıl önce olsa eski yapılar iki üç katlı müstakil evler ile dolu şirin bir mahallemizde fakat yenilenen konjektör de şimdiler de sıkıcı yüksek beton binalar la doldu ve eski halinden hiç eser kalmadı fakat yenilenen binalar sayesinde nüfus olarak patlama yaşadığı bir gerçektir. Erenköy ikinci el mobilya alanlar bu yüzden biraz daha öneme sahip olmuştur. ve bizde Küçükaylı spotcusu olarak bu bölgeye ağırlık verme kararı aldık. eski mobilyalarınızı satmak mı istiyorsunuz. yapacağınız tek bir şey var oda bize ulaşmanız olacaktır. bizler bütün mobilyalarınızı eski yemek odalarınızı, yatak odalarınızı, koltuk takımlarınızı kısacası evinizde olan elinizden çıkarmak istediğiniz bütün eşyaları değerinde alıyoruz ve satıyoruz.

masa sandalye

Erenköy Eski Eşya Alanlar

Erenköy eski eşya alanlar deyince aklınıza sadece mobilya ve eski eşya gelmesin bunların yanında her türlü klasik mobilya (yatak odası, yemek odası, koltuk takımı) ikinci el bahçe mobilyaları da alıyoruz tabi bunları aldıktan sonra elden geçirip tekrar ihtiyaç sahipleriyle de buluşturuyoruz.

Yani Erenköy eski eşya alım satım sizden değerinde alım tekrar uygun fiyata sizler le buluşturyoruz. bunu yanı sıra Erenköy ikinci el kafe malzemesi alanlar olarak da büyük umutlar la yüksek maliyet le kurmuş olduğunuz iş yerlerinizi bir nedenle kapatmak zorunda kaldığınız da gene sizleri mağdur etmeden en yüksek fiyatla alıyoruz. sizin yapmanız gereken tek bir şey var oda whatsapp hattımızdan hemen bize ulaşmanız olacaktır. bu yüzden telefonlarımız yirmi dört saat hizmetinizdedir. siz arayın biz gelelim.

 

ikinci el kafe malzemesi

Kullanmadığınız Eşyalar’dan Kurtulun

İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturuyorsanız ve senelerdir kullanmadığınız ama ya deponuzda ya çatı katında veya da evin içine bir yere sıkıştırmaya çalıştığınız eşyalarınız dan artık kurtulmanın zamanı geldi. İkinci el eşya alanlar bütün bu ürünlerinize talip üstelikte değeri neyse o fiyata sizlere zorluk çıkarmadan ürün resimlerini bize yollamanız yeterli olacaktır. Ürün satarken eşyalarınızın iyi durumda olması çok önemlidir. Lütfen bu konuya dikkat edelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir