Beşiktaş ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar: 0539 783 53 34

Beşiktaş ikinci el eşya alanlar olarak bizler anadolu yakası ve avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her semtinde eski ve yeni eşyalarınızı değerinde alııyoruz ve satıyoruz. sizlerde eşyalarınız değerinde ve yerinde nakit olarak satmak istiyorsanız bizle irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz ve tek telefonla gelip eşyalarınız alıyoruz.Sizlerin bu eşyalarınızı alıp sizin işinizi kolaylaştırmakla kalmayıp bu eşyalarınızı alt gelirli insanlara ulaştırmakla da yükümlüyüz. ( öğrenciler, bekarlar, ve alt gelirli insanlar olmak üzere)  Beşiktaş eski eşya alanlar firmamız sadece mobilya değil her nevi eski eşyalarınızı değerlendirir. bunlar klasik mobilya, antika eşya, obje,halı kilim yani kısacası satmak istediğiniz evinizde deponuzda çatı arasında yıllardır saklamakta olduğunuz bütün eşyalar dahil olmak üzere bi evde olması gereken olmaması gereken bütün eşyalardır.

Beşiktaş Eski Eşya Alanlar

Beşiktaş eski eşya alanlar Bizim çalışma sistemimiz kesinlikle aldatmadan ve nakit dir. uzman kadrolarımız en iyi ekipmanlarla birlikte demonte olması gereken mobilyalarınızı kurulumunu teknik servis gibi bütün bu işleri sizlere sunar.o yüzden ki kesinlikle aklınıza herhangi soru işareti gelmesin. 1970 yılında beri Beşiktaş eskiciler olarak gururla sizlere hizmet vermekteyiz. bizleri seçtiğiniz için sizlere şimdiden teşekkürü bir borç biliriz.

 

ahşap masa sandelye

Beşiktaş Değerinde 2. El Eşya Alımı

Beşiktaş İstanbul Avrupa yakasının en hızlı semtlerinden vede elit kesimin oturduğu bir ilçemizdir. Beşiktaş 2.el eşya alım satım olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti ve ürünlerinizin değerinde alımıdır. bu nedenle sizlerden isteğimiz satmak istediğiniz ürünlerin detaylı resimlerini çekip bizlere whatsapp hattımızdan ulaştırmanız olacaktır. Bunun doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından sizlere fiyat verme işlemi yapılacaktır. Anlaşıldığı takdirde belirlediğimiz bir günde paranız nakit olarak verilip ürünleriniz teslim alınacaktır. Ürün satışında problem yaşamak istemiyorsanız lütfen eşyalarınızın durumu hakkında doğru bilgi veriniz.

One thought on “Beşiktaş ikinci el eşya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir