Başakşehir ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Başakşehir İkinci El Eşya Alanlar: 0539 783 53 34

Başakşehir avrupa yakasının bir ilçesi olup 2008 yılında büyükçekmece’den ayrılıp ilçe yapılmıştır. özellikle Başakşehir spor kulübü ile İstanbul avrupa yakasıunda çok tanınan ve önemli bir yere sahip olan bir ilçe haline gelmiştir. Bu sebeple Başakşehir ikinci el eşya alanlar olarak da bizlere de çok iş düşmüştür yani iyi mobilya alımı veya satımı konusunda her türlü desteği ve yardımı bizden alabilirsiniz.Böylelikle ikinci el eşya ve mobilya konuları bu ilçemizde giderek önemli ihtiyaç haline gelmiştir. Başakşehir 2. el eşya demek klasik mobilya dan tutun da deponuz da tavan aranızda kullanmadığınız senelerin eskitemediği bütün eşyaları bizler sizin için evine gelip değerlendiriyoruz. bunun yanı sıra evinizin ihtiyacı olan bütün eşyaları sizlere temin edebilecek kapasiteye de sahiptir. her türlü mobilya, beyaz eşya, aksesuar, baza yatak, aydınlatma, aklınıza gelicek bütün eşyalar için siz değerli ev hanımlarını da dükkanımızda ağırlamak bizler için bir şereftir.

masif yemek odası

Başakşehir Eski Eşya Alanlar

Başakşehir eski eşya alanlar Başakşehir ve civar ilçerine hem uygun mobilya veriyoruz hemde ürünlerinizi değerlendiriyoruz. üstelik bunu bir telefonla yapıyoruz. ve aldatmadan nakit olarak hemde bunun yanı sıra hem nakliye hemde kurulum yanı sıra teknik servis faaliyet lerimizde mevcutdur. bunun  için bizi tercih etdiğiniz için şimdiden sizlere çok teşekür ederiz.

Başakşehir’de  Eski Eşya Nasıl Satılır?

Başakşehir’de oturuyorsanız yapmanız gereken tabi ki size en yakın spotçu’yu bulmak bununla da kalmayıp en iyi rakamı veren firma ile irtibata geçmeniz olacaktır. İkinci el eşya satarken tabi ki bir çok zorlukla karşılacaksanız. Ürünlerinizi değerinde satmak en önemli noktadır. Ürünlerinizde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yıpranma oranlarına dikkat etmeniz olaması lazım örneğin kedi köpek tırmığı olan ürünler ikinci elde satılmayan ürünlerdir. Sigara yanığı olan ürünlerde bunlara dahildir. O yüzde Başakşehir eskiciler ile görüşürken bu detayları firma sahibine mutlaka söylemelisiniz. Aksi takdirde eşya satımın da sorunlar ile karşılaşırsınız.,

mudo konsol

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir