Bakırköy ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Bakırköy ikinci el eşya alanlar: 0539 783 53 34

İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Bakırköy ikinci el eşya alanlar Zeytinburnu ve Güngören ile komşu olup Marmara denizine sahil olup bir sahil semtidir. bizler de Bakırköy ve çevre semtlerinde eşya satmak isteyen insanların eşyalarını alıyoruz. Bunu yanı sıra aldığımız bu ikinci el eşyaları elden geçirdikten sonra ihtiyaç sahiplerine bunlar başta öğrenciler olmak durumu olmayan bekar insanlara yeri geliyor Anadolu ya kamyonlarla götürüp orada ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyoruz.

 

Bakırköy ikinci el mobilya alanlar

Elbet de aklınıza Bakırköy ikinci el mobilya alanlar olarak sadece evinizdeki mobilyalar gelmesin. depolarınız da tavan araların da senelerdir unutmuş olduğunuz ürünler beyaz eşyalar atalarınız dan dedeleriniz den kalma paslanmaya yüz tutmuş aklınıza gelen gelmeyen ne kadar ürününüz varsa hepsini değerlendiriyoruz. Bizi sadece eşya alan satan olarak düşünmeyin. Bunun yanı sıra kurulum teknik servis gibi ihtiyaç duyduğunuz diğer konularda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Bakırköy’de Kullanılmış Mobilya Satımı

Sene oldu 2020 artık evler iyice küçüldü tabi buda ne demek oluyor Bakırköy eski mobilya alanlar eski ve çok geniş mobilyalarınız yeni evlerinize sığmayacaktır. buda ne demek oluyor artık eski mobilyalarınızı değiştirmenin tamda zamanı gelmiştir bunu için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz ve eski eşyalarınızı değerinde elinizden çıkarmanız. whaatsapp hattımızdan bize resim atmanız yeterli gerekeni uzman ekiplerimiz yapacaktır. bizi tercih etdiğiniz teşekkür ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir