Acıbadem ikinci el eşya

  • çhester koltuk

Acıbadem İkinci El Eşya Alanlar:0539 783 53 34

Acıbadem ikinci el eşya alanlar Koşuyolu ve çevre ilçe mahallerinde faaliyet veren eski eşya mağazamız bu bölgede gayet aktif  durumdadır bunun nedeni Acıbadem bölgesinde hem aile ortamı hem öğrenci hemde bekar arkadaşların ikamet etdiği çok kapsamlı bir semt dir. bu nedenle Acıbadem eski eşya alanlar eski bir yerleşke olduğu için nüfus bakımından her yaşta insanı barındırmaktadır yani sizin anlayacağınız bir iki aylık üründe bulabilirsiniz. kırk elli yıllık klasik mobilya da bulabilirsiniz. klasik yemek odaları koltuk takımları yatak odaları yeni beyaz eşyalar az kullanılmış ürünler yani kısacası bir evde aklınıza gelen eski yeni ne varsa bulunabilir. önemli olan bu ürünlerinizi değerinde satmanızdır.

kervan koltuk takımı

Acıbadem İkinci El Eşya

Acıbadem ikinci el eşya bizler sadece ikinci el eşyalarınızı almıyoruz bunun yanı sıra ikinci el eşya ihtiyacı olan insanlara eşya da temin ediyoruz mesela öğrenciler bizden gelip bütçelerine göre uygun koltuk takımı alabilirler çamaşır makinesi mi lazım tek telefonla önce resmini gönderelim sonra ürün kapınıza gelsin beyaz eşyanız da arıza mı var hemen teknik servis ekibimizi gönderelim Acıbadem ikinci el mobilya alanlar ikea dan dolap mı aldınız kurulum mu yapacaksınız? on beş dakika da kapınızdayız. gelelim montajını yapalım firmamızda yok yok! mobilya cilasından rütuşuna kadar tek firma bütün ev işlerinizi halletsin ve değerinde bütün eşyalarınızı nakit olarak alsın.

kafe sandalyesi

Acıbadem Eskiciler Nasıl Çalışır

Acıbadem ikinci el mobilya alım satımı çok detaylı bir sektördür. Nedeni her sektörde olduğu gibi bu sektörde de çürük elmaların olmasıdır. Çoğu zaman telefonda verilen rakamlar ürünü görünce değişmektedir. Bunun sebebi ya siz eşyanızı tam olarak detaylı bir şekilde anlatmamışsınız dır.  Yada firma yetkilisinin kötü niyetinden olabilir. Kısacası eşya satarken önce konumunuzu belirlemeli sonrada Acıbadem 2. el eşya alan yerler kişisine detaylı resim atmalısınız. Yani bize Küçükyalı Spotçusu whatsapp hattımızdan ulaşabilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir